Archiwalne Promocje

W naszym serwisie możesz znaleźć oferty Last Minute z rabatem nawet do 30%. Oferty Last Minute dostępne są dla wybranych apartamentów oraz zależą od długości i terminu pobytu, i widoczne są wynikach wyszukiwania wybranego terminu pobytu.

Regulamin "Elastyczne First Minute 2024 - 15% zadatku" na zamówienia złożone do 30 marca 2024* (*z możliwością przedłużenia promocji)

Tylko do 30 marca 2024** wszystkie apartament można rezerwować w ramach oferty o nazwie "Elastyczne First Minute 2024 - 15% zadatku" obejmującej następujące zasady rezerwacji:

- bezpłatne odwołanie pobytu do 30 marca 2024 (jednak nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu)

Gwarantujemy możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji do dnia 30 marca 2024 roku, z zastrzeżeniem, że nie można odwołać pobytu później niż na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu. Serwis zwraca 100% przedpłaty za Pobyt w ciągu 3 dni roboczych, od dnia zgłoszenia rezygnacji.

- zadatek w wysokości 15% przy rezerwacji

Dla rezerwacji pobytów w apartamentach objętych promocją "Elastyczne First Minute 2024 - 15% zadatku" złożonych nie później niż na 45 dni przed datą Pobytu ograniczamy wysokość przedpłaty za pobyt do 15% wartości pobytu. Powyższe nie ogranicza możliwości złożenia zamówienia na pobyt z płatnością w wysokości 100% wartości pobytu.

- płatność 100% rezerwacji dopiero do 30 dni przed rozpoczęciem pobytu

Dla rezerwacji pobytów w apartamentach objętych promocją "Elastyczne First Minute 2024 - 15% zadatku", wymagana jest dopłata do pełnych 100% kosztów rezerwacji dopiero najpóźniej na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu.

- elastyczną zmianę terminu lub apartamentu (do 60 dni przed pobytem)

Gwarantujemy prawo do zmiany rezerwacji do 60 dni przed rozpoczęciem pobytu w Albanii. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu i długość pobytu oraz apartament na dowolną inną ofertę dostępną do rezerwacji w chwili zmiany. Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od wartości pierwotnej rezerwacji. W przypadku zmiany na ofertę tańszą o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy, różnica w cenie zostanie wyrównana tak, aby nie przekraczała 10% ceny pierwotnej rezerwacji. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania pierwotnej rezerwacji. Gwarancja dotyczy wszystkich pobytów w 2024 roku zarezerwowanych w ramach promocji.

Pozostałe warunki określone w regulaminie pozostają bez zmian. Warunki promocji dotyczą wszystkich pobytów zarezerwowanych w ramach promocji, również tych zarezerwowanych w ramach ofert Last Minute.

Okres trwania promocji może zostać przedłużony.
Promocja została przedłużona do 30 marca 2024.