Promocje

Elastyczne Lato 2024

Nazwę i warunki promocji na jakich rezerwowali Państwo apartament mają Państwo określone w pierwszym mailu potwierdzającym rezerwację, który otrzymaliście i te warunki są obowiązujące dla Państwa rezerwacji.
Ze względów technicznych, wejście w późniejszym czasie w szczegóły rezerwacji może wyświetlać aktualnie obowiązującą promocję, której warunki już Państwa nie obejmują. Proszę sprawdzić dokładnie nazwę i warunki rezerwacji swojej oferty w promocjach archiwalnych.

Archiwalne promocje

Elastyczne Lato 2024

Regulamin "Elastyczne Lato 2024" na zamówienia złożone do 31 maja 2024*/**
(*z możliwością przedłużenia promocji)

Tylko od 2 kwietnia do 31 maja 2024** wszystkie apartament można rezerwować w ramach oferty o nazwie "Elastyczne Lato 2024" obejmującej następujące zasady rezerwacji:

- bezpłatne odwołanie pobytu nie później niż na 60 dni przed rozpoczęciem pobytu

Gwarantujemy możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji nie później niż na 60 dni przed rozpoczęciem pobytu. Serwis zwraca 100% przedpłaty za Pobyt w ciągu 3 dni roboczych, od dnia zgłoszenia rezygnacji.

- elastyczną zmianę terminu lub apartamentu (do 45 dni przed pobytem)

Gwarantujemy prawo do zmiany rezerwacji do 45 dni przed rozpoczęciem pobytu w Albanii. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu i długość pobytu oraz apartament na dowolną inną ofertę dostępną do rezerwacji w chwili zmiany. Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od wartości pierwotnej rezerwacji. W przypadku zmiany na ofertę tańszą o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy, różnica w cenie zostanie wyrównana tak, aby nie przekraczała 10% ceny pierwotnej rezerwacji. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania pierwotnej rezerwacji. Gwarancja dotyczy wszystkich pobytów w 2024 roku zarezerwowanych w ramach promocji.

- zadatek w wysokości 30% przy rezerwacji

Dla rezerwacji pobytów w apartamentach objętych promocją "Elastyczne Lato 2024" złożonych nie później niż na 45 dni przed datą Pobytu wysokość przedpłaty za pobyt to 30% wartości pobytu. Powyższe nie ogranicza możliwości złożenia zamówienia na pobyt z płatnością w wysokości 100% wartości pobytu.

- płatność 100% rezerwacji dopiero do 30 dni przed rozpoczęciem pobytu

Dla rezerwacji pobytów w apartamentach objętych promocją "Elastyczne Lato 2024", wymagana jest dopłata do pełnych 100% kosztów rezerwacji dopiero najpóźniej na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu.

Pozostałe warunki określone w regulaminie pozostają bez zmian. Warunki promocji dotyczą wszystkich pobytów zarezerwowanych w ramach promocji, również tych zarezerwowanych w ramach ofert Last Minute.

Okres trwania promocji może zostać przedłużony.

Rezerwacje złożone poza okresem promocji obowiązują warunki promocji w ramach której zostały złożone.

** Promocja przedłużona do 31 maja 2024