Restauracja Manxurane

Inspiracją do stworzenia tej restauracji jest tradycyjna, domowa kuchnia albańska, oparta o wspaniałe, naturalne albańskie składniki - owoce, warzywa, mięso, ryby, owoce morza i cudowne, aromatyczne zioła. Manxurane po albańsku to majeranek - aromatyczne zioło o delikatnym i jednocześnie głębokim zapachu. Restauracja skupia się na serwowaniu przepysznych albańskich dań, ale wznosi je na wyższy poziom, nie zamykając się przed wpływami kuchni francuskiej, północno-afrykańskiej, czy azjatyckiej. Przepyszne dania tworzone są z miłością i jednocześnie elegancją, a świetna obsługa i rozsądne ceny sprawiają, że każda wizyta w tym miejscu jest prawdziwą przyjemnością.

Dopełnieniem dobrego dania jest oczywiście dobre wino. W ofercie restauracji Manxurane można znaleźć ciekawy wybór win Albanii, Słowenii i Włoch. 

Restauracja położona jest przy głównej drodze Saranda-Butrint (Ksamil), około 70 metrów przed kompleksem Bougainville Bay (około 1 km od wschodniego początku promenady)

Goście naszego serwisu po okazaniu naszej wizytówki lub na hasło "Albania Apartamenty" mogą liczyć na darmowy kieliszek dobrego wina do zamówionego obiadu.

Rruga Butrinti, Saranda

Link do wizytówki w Mapach Google:
https://goo.gl/maps/XefpfjiwFSkxNJ427

 

 

położenie: