Zakup nieruchomości w Albanii

Albania jest krajem, który wciąż niesamowicie się rozwija. Budowane są nowe obiekty, drogi. Z sezonu na sezon przybywa budynków i rozwijana jest infrastruktura turystyczna. Powstają wciąż nowe hotele, restauracje, a także apartamentowce i apartamenty wakacyjne na wynajem. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą, zdobytym doświadczeniem i kontaktami przy zakupie nieruchomości w Albanii. Szczególnie dobrze znamy rynek perły Albanii - Sarandy. Dużego, nadmorskiego kurortu, ponad 20 tysięcznego miasta, położonego tylko 30 minut wodolotem od greckiego Korfu.

Jak kupić apartament w Albanii?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Albanii, zarówno dla siebie, jak i z zamiarem wynajmowania ich sezonowo, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Możemy pomóc spełnić to marzenie - znamy tutejszy rynek, realia, wiemy, jakie procedury należy przejść, jakie wymagania spełnić. Od ponad 6 lat aktywnie działamy na albańskim rynku, pomogliśmy kupić Polakom już kilkanaście apartamentów. Podpowiemy gdzie i jak się "poruszać" i na co zwracać uwagę, by inwestycja przebiegła bezpiecznie, sprawnie, szybko i bezproblemowo.

Skontaktuj się z nami:

email: kontakt@albaniaapartamenty.pl

polski telefon komórkowy lub WhatsApp: +48 733 414 314

Wyjazdy inwestorów

Nasz zespół corocznie na wiosnę i jesień organizuje wyjazdy dla osób chcących bezpiecznie kupić nieruchomość w Albanii. Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się do nas i jedź z nami ma najbliższy wyjazd inwestorów w dniach od 10 do 25 kwietnia 2020. Nie musisz być z nami przez cały czas, możesz przyjechać na kilka dni - minimalna długość pobytu aby zobaczyć nieruchomości i dopełnić podstawowych formalności to ok. 5 dni. Zadzwoń do nas po szczegóły!

Ważne abyś dzwoniąc do nas określił jakiego typu nieruchomością jesteś zainteresowany (ilość pokoi, metraż, położenie, odległość do morza, widok z balkonu itp.) ponieważ nasi  ludzie na miejscu będą wyszukiwać nieruchomości pod twoje wymagania spośród najciekawszych ofert - często niedostępnych w żadnych biurach nieruchomości.

Zaprezentujemy Ci najciekawsze aktualne oferty apartamentów w Sarandzie - tylko  o jasnej, klarownej sytuacji prawnej, z pełną dokumentacją i potrzebnymi dokumentami i certyfikatami. Znamy rynek, sami tutaj zainwestowaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przedstawimy Ci stan prawny,  pomożemy w negocjacjach ze sprzedającymi oraz z tłumaczeniem języka albańskiego.

Dlaczego warto zainwestować w Albanii?

Atuty inwestycji w apartament w Albanii, a konkretnie w Sarandzie:

 • perspektywa wejścia Albanii do Unii Europejskiej
 • położenie tuż przy granicy z Grecją (25 km)
 • dojazd samochodem lub lot samolotem na Korfu (Grecja) i 30 minut wodolotem
 • dostępność atrakcyjnie położonych, nowych budynków
 • rynek nieruchomości podobny do rynku Chorwacji przed wejściem do Unii
 • duża ilość turystów oraz atrakcje turystyczne w okolicy Sarandy
 • śródziemnomorska pogoda

Średni okres zwrotu z inwestycji to ok. 7 lat (przyrost wartości nieruchomości + dochód z wynajmu)

Pomoc w zakupie nieruchomości w Albanii

Podczas wyjazdów zapewniamy inwestorom:

 • ciekawą ofertę apartamentów i nieruchomości dostępnych "od ręki"
 • tłumacza polsko-albańskiego
 • sprawdzonych miejscowych prawników
 • pomoc w organizacji noclegów na czas pobytu
 • doradztwo poparte doświadczeniem i znajomością lokalnych realiów

Zainwestuj, spędzaj tutaj wakacje, a gdy Cię nie ma zarabiaj i  wynajmuj swój apartament gościom z Polski za pośrednictwem naszego serwisu!

Jeśli chcesz, to po zakupie skontaktujemy Cię ze sprawdzonymi miejscowymi fachowcami od wykończeń i pomożemy w rozmowach z nimi. Pomożemy Ci w jego administrowaniu i wynajmie za pośrednictwem naszego serwisu!

Jesteś zainteresowany wyjazdem? Skontaktuj się z nami:

email: kontakt@albaniaapartamenty.pl

polski telefon komórkowy lub WhatsApp: +48 733 414 314

Przykładowe ceny nieruchomości w Sarandzie (2019)

 • Apartament z balkonem, 2 pokoje, łazienka. Nowy budynek, w pierwszej linii brzegowej, widok na Korfu, blisko plaży. Powierzchnia 55 m2 (łącznie z balkonem). Cena: 50.000 euro
 • Apartament z dużym tarasem, 3 pokoje, łazienka. Budynek mniej niż 10 lat, w pierwszej linii brzegowej, widok na Korfu, blisko plaży. Powierzchnia 100 m2 (łącznie z tarasem). Cena: 110.000 euro
 • Apartament z dużym tarasem, 2 pokoje, łazienka. Budynek mniej niż 10 lat, w pierwszej linii brzegowej, widok na Korfu, blisko plaży. Powierzchnia 80 m2 (łącznie z tarasem). Cena: 85.000 euro
 • Apartament typu studio, z balkonem, 1 pokój, łazienka. Budynek mniej niż 10 lat, w pierwszej linii brzegowej, widok na Korfu, blisko plaży. Powierzchnia 47 m2 (łącznie z tarasem). Cena: 40.000 euro